HLAVNÍ ZMĚNY V NOVÉM OBČANSKÉM ZÁKONÍKU - ZAMĚŘENO NA OBLAST PODNIKOVÉHO PRÁVA - BUSINESS SNÍDANĚ 9.9.2014

Vážení manažeři, obchodní přátelé a podnikatelé,

 ve spolupráci s našim partnerem Vás zveme na další z tradičních setkání s novými aktuálními tématy do Podnikatelského institutu PYRAMIDA, s.r.o. v Praze 5, Karlštejnská 30 

KDY:

úterý 9. září 2014  od 9:00 do cca 11ti hodin

TÉMA:

HLAVNÍ ZMĚNY V NOVÉM OBČANSKÉM ZÁKONÍKU - ZAMĚŘENO NA OBLAST PODNIKOVÉHO PRÁVA

Snídaně 

  • Úvod – představení lektora a problematiky 
  • Hlavní změny v novém občanském zákoníku v oblasti podnikání (založení společnosti, podnikající osoba, fundace, nadace, právní odpovědnost) 
  • Nové informační povinnosti podnikatele ve vztahu ke společnosti (záruky a záruční doby, nové pojetí záruky za jakost a rozporu s kupní smlouvou)  
  • Dozorové orgány, kontrola podnikání, sankce a jak se jim vyhnout
  • Pohoštění s neformální diskusí, vzájemnou výměnou informací a kontaktů

POKUD VÁS TÉMA ZUJME, MŮŽETE SE V DALŠÍCH TERMÍNECH ZÚČASTNIT CELODENNÍHO KURZU.

Nesnídejte doma, přijďte k nám!   Získáte užitečné informace o zásadních změnách, které do oblasti podnikání přinesl nový Občanský zákoník   

Budete mít možnost diskutovat použití a zkušenosti s praktickou aplikací.  Setkáte se s odborníkem a současně praktikem.  

Mgr. Vladimír PALIČKA je absolventem práva na Metropolitní univerzitě Praha a TRIVIS – veřejnoprávní akademie. Absolvoval pětiletou zahraniční stáž v Irské Republice a Velké Británii, na Dublin university a International institute of LAW, London. Svou profesní kariéru rozvíjel v oblasti práva a bezpečnosti. Na kurzech dokáže s účastníky realisticky nasimulovat složité situace v právních vztazích a klienti tak získají představu o jejich řešení.

Těšíme se na obohacující setkání.                               

Srdečně Vás zve PhDr. Mgr. Štefan Medzihorský, ředitel institutu a rektor Vysoké školy aplikované psychologie

Partner akce: Vysoká škola aplikované psychologie - Denní a kombinované studium Personálního a interkulturního managementu. 

Prosíme, potvrďte svoji účast co nejdříve. Počet míst je omezený.

OČEKÁVÁME, ŽE VÁŠ ZÁJEM PROJEVÍTE NEJPOZDĚJI DO 5.9.2014 NA EMAILOVOU ADRESU Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. NEBO TELEFONICKY 251 611 455, 739 571 753

www.pyramidasro.cz/akce/business-snidane-9-9-2014/

Reklama dole