Designové, úsporné a bezpečné - LED osvětlení

theExperts future4US plánovanými projekty jsme se rozhodli přiblížit Vám některá fakta a využití, která se týkají designového LED osvětlení, které se začíná rozšiřovat právě do instalací inteligentní domácnosti future4U.

Číst dál...

Ovládejte svou domácnost přes smartphone

future4uTato malá, ale chytrá krabička, je neocenitelnou součástí Vaší inteligentní domácnosti. Ovládání provádíte skrze prohlížeč Vašeho chytrého telefonu, tabletu nebo počítače. Není nutná speciální aplikace, protože ovládáte spotřebiče odkudkoliv, kde je dostupný internet. Zařízení podporuje obousměrnou komunikace mezi zařízeními s radiovým signálem a sítí ethernet.

Pro lepší názornost pro Vás výrobce představil následující videoukázku: http://www.youtube.com/

Číst dál...

USB WIRELESS MANAGER

USB WirelessFirma Elko ep ve svém katalogu představila jako novinku zařízení, které přináší do ovládání inteligentních domácností tu správnou a bezkonkurenční multifunkčnost. Tento malý pomocník Vám dovolí skrze uživatelské rozhraní, které je volně k dispozici, ovládat Váš domov. Stačí jej připojit k jakémukoliv přístroji pomocí konektoru USB, spustit aplikaci a instalaci a vše je hotovo. Zařízení má dosah pře 100m, takže se můžete např. s Vaším notebookem pohybovat prakticky kdekoliv a ovládat jak snímací, tak bezpečnostní prvky.

Číst dál...

Inteligentní domácnost si může dovolit každý!

Přinášíme Vám budoucnost v domácnostech již dnes. Řešení Future4U je navrhnuto tak, abyste si mohli dovolit Váš sen s minimálními náklady i Vy. Šetříme Váš čas i finance. Při správném řešení můžete uspořit až 30% nákladů za energie.

Chcete mít vše ve Vaší domácnosti pod kontrolou? Stačí mít u sebe notebook, mobilní telefon nebo tablet a můžete odkudkoliv a kdykoliv přes vzdálený přístup ovládat svůj domov. 

Číst dál...

Podkategorie