hornav

Naše nabídka

Prezentace, školení

Prezentace jsou prováděny v našich prostorech nebo přímo u klienta. Termíny a téma naleznete v detailu kategorie. Každý účastník dostane tištěné materiály včetně prezentace. Ke každému školení je možné objednat občerstvení.

Webdesign

Webdesign je činnost vytváření grafické podoby webové prezentace a jejich aplikací. Spočívá převážně v návrhu struktury webových stránek, přičemž je použito zejména technologie (X)HTML (pro strukturu a textový obsah) a CSS společně s obrázky (PNG, GIF, JPG), tvořící grafickou podobu. Vytváříme originální grafické návrhy dle individuálních požadavků našich zákazníků. Pro více informací o psychologii samotného webu si můžete přečíst následující článek: Psychologie a čtení na webu

Tvorba webových stránek

Při tvorbě webových stránek klademe důraz na pečlivost, rychlost, přehlednost, validitu uživatelskou líbivost a hlavně Vaše požadavky.

Poradenství v oblasti IT

Nabízíme široký okruh poradenství v oblasti IT s možností okamžité aplikace do provozu. Touto optimalizací získá Vaše firma silnější postavení na trhu.

SEO analýza

Chcete být viditelnější než Vaše konkurence? Tak Právě tato služba je pro Vás! Nabízíme kompletní SEO analýza Vašich stávajících i nových projektů. Také provádíme SEO školení po jehož absolvování budete schopni zoptimalizovat Vaše stávající i nové projekty sami. K dispozici je několik druhů SEO analýz, které jsou přesně zaměřené na Vaše potřeby. Naše analýza a následná aplikace vede k zvýšení návštěvnosti spojené s posouvání webové prezentace v prohlížečích.

 

Kontaktujte nás:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Reklama dole